Huawei Y6 2019 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas70 €
Ekrano stiklo keitimas45 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas35 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
Baterijos keitimas45 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Jūsų Huawei Y6 2019 ištiko problema: baterija nebelaiko ar įrenginys nesikrauna, nieko nesigirdi, o gal neveikia kamera? Šiuos ir kitus gedimus mūsų išmanieji meistrai šalina kiekvieną dieną, todėl yra visada pasiruošę padėti. Greitai atliksime stiklo, ekrano, baterijos keitimo bei kitų dalių taisymo darbus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei Y6 2019 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Huawei Y6 2019 turi 6,09 colių 720 x 1560 ekraną, kurio vaizdo elementų tankis yra 282 pikseliai colyje. Jis yra tvirtas, programinė įranga pakankamai stipri žaisti pagrindinius žaidimus ir daro puikios kokybės nuotraukas. Įkrovimo laikas taip pat nėra blogas. Nuo visiško iškrovimo iki visiško įkrovimo gali prireikti maždaug 30 minučių. Priklausomai nuo naudojimo, 3020 mAh baterija turėtų išlaikyti įrenginį veikiantį nuo pusantros iki dviejų dienų.

Huawei Y6 2019 ekranas yra jautriausias įrenginio komponentas. Tai galioja visiems išmaniesiems telefonams, nes ekranas apima visą priekinę įrenginio dalį. Ar jūsų Huawei Y6 2019 ekrane matomi įbrėžimai? Ekranas nereaguoja į prisilietimus ir darosi sunku naršyti bei naudoti programas? Suskilęs stiklo paviršius kiekvieną kartą prisilietus braižo pirštus? O gal po kritimo atsirado per visą ekraną einančios linijos? Taip nutinka! Nesvarbu, ar tai yra ilgo naudojimosi ir susidevėjimo pasėkmė, ar gedimas atsirado po kritimo.

Galbūt susidūrėte su kita problema: baterija nebelaiko ar įrenginys nesikrauna, nieko nesigirdi, neveikia kamera. Šiuos ir kitus gedimus mūsų išmanieji meistrai taiso kiekvieną dieną, todėl yra pasiruošę padėti. Skubiai ir profesionaliai pakeisime stiklą, ekraną, bateriją, kitus išorinius bei vidinius komponentus.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.