Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Huawei Y6 2019 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas61.14 €
Ekrano stikliuko keitimas45 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas35 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas24.4 €
Kameros stikliuko keitimas21.96 €
Originalios baterijos keitimas35.95 €
Baterijos keitimas29.95 €
Krovimo lizdo keitimas32.25 €
Ausinės modulio keitimas30.8 €
Mikrofono modulio keitimas32.25 €
Garsiakalbio modulio keitimas33.9 €
SIM lizdo keitimas35.5 €
Priekinės kameros keitimas22.8 €
Pagrindinės kameros keitimas27.25 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Jūsų Huawei Y6 2019 ištiko problema: baterija nebelaiko ar įrenginys nesikrauna, nieko nesigirdi, o gal neveikia kamera? Šiuos ir kitus gedimus mūsų išmanieji meistrai šalina kiekvieną dieną, todėl yra visada pasiruošę padėti. Greitai atliksime stiklo, ekrano, baterijos keitimo bei kitų dalių taisymo darbus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei Y6 2019 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Huawei Y6 2019 turi 6,09 colių 720 x 1560 ekraną, kurio vaizdo elementų tankis yra 282 pikseliai colyje. Jis yra tvirtas, programinė įranga pakankamai stipri žaisti pagrindinius žaidimus ir daro puikios kokybės nuotraukas. Įkrovimo laikas taip pat nėra blogas. Nuo visiško iškrovimo iki visiško įkrovimo gali prireikti maždaug 30 minučių. Priklausomai nuo naudojimo, 3020 mAh baterija turėtų išlaikyti įrenginį veikiantį nuo pusantros iki dviejų dienų.

Huawei Y6 2019 ekranas yra jautriausias įrenginio komponentas. Tai galioja visiems išmaniesiems telefonams, nes ekranas apima visą priekinę įrenginio dalį. Ar jūsų Huawei Y6 2019 ekrane matomi įbrėžimai? Ekranas nereaguoja į prisilietimus ir darosi sunku naršyti bei naudoti programas? Suskilęs stiklo paviršius kiekvieną kartą prisilietus braižo pirštus? O gal po kritimo atsirado per visą ekraną einančios linijos? Taip nutinka! Nesvarbu, ar tai yra ilgo naudojimosi ir susidevėjimo pasėkmė, ar gedimas atsirado po kritimo.

Galbūt susidūrėte su kita problema: baterija nebelaiko ar įrenginys nesikrauna, nieko nesigirdi, neveikia kamera. Šiuos ir kitus gedimus mūsų išmanieji meistrai taiso kiekvieną dieną, todėl yra pasiruošę padėti. Skubiai ir profesionaliai pakeisime stiklą, ekraną, bateriją, kitus išorinius bei vidinius komponentus.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.