Xiaomi MI A1 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas59 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
Baterijos keitimas35 €
USB lizdo keitimas20 €
Ausinuko lizdo keitimas20 €
Mikrofono keitimas20 €
Garsiakalbio keitimas20 €
SIM modulio keitimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Programinės įrangos atnaujinimas20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Savąjį Xiaomi MI A1 leiskite taisyti profesionalams. Mūsų aukštos kvalifikacijos meistrai kiekvieną dieną atlieka neveikiančių ekranų, baterijų, kurių vekimo laikas sumažėjęs bei įvairių jungčių, vidinių bei išorinių komponentų remonto darbus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi MI A1 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Xiaomi MI A1 išmanusis telefonas aprūpintas 5,5 colių ekranu, turinčiu Full HD skiriamąją gebą. Įrenginį veikia su „Snapdragon 625“ ir „Adreno 506“ grafikos procesoriumi. Šią aparatinę įrangą palaiko 64 GB vidinės atmintis ir 4 GB darbinės atminties. Vizualiai iPhone primenantis Xiaomi MI A1 turi vientisą ir tvirtą aliuminio korpusą, kuris yra puikiai pagamintas – niekas nekliba ir negirgžda.

Visuose išmaniuosiuose telefonuose baterija yra labiausiai į laiką reaguojantis komponentas. Net jei laikysitės visų patarimų, kad apsaugotumėte bateriją, laikui bėgant ji neišvengiamai praranda pajėgumą, veikimo laiko trukmę. Atsitinka visko, kartais telefonai krenta ar sušlampa. Jei jutiklinis ekranas nereaguoja arba jis yra stipriai apgadintas, o LCD ekrane atsiranda neįprasti linijos, išsilieję pikseliai arba jis visai neveikia, tada jūsų įrenginiui reikia LCD ir jutiklinio ekrano taisymo.

Jūsų Xiaomi Mi A1 baterija pradeda rodyti išsekimo požymius? Negalite niekur išeiti su savimi nepasiėmę telefono įkroviklio, nes įrenginys greitai išsikrauna? Mes galime pakeisti seną bateriją! Mūsų aukštos kvalifikacijos meistrai kiekvieną dieną susiduria su neveikiančiais ekranais, baterijomis, kurių veikimo laikas sumažėjęs bei įvairių jungčių, vidinių bei išorinių komponentų gedimais. Remonto darbus atliekame greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą. Savuoju Xiaomi MI A1 leiskite pasirūpinti profesionalams.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.