Xiaomi MI A1 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas59 €
Programinės įrangos atnaujinimas20 €
Baterijos keitimas35 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
Garsiakalbio keitimas20 €
Mikrofono keitimas20 €
USB lizdo keitimas20 €
Ausinuko lizdo keitimas20 €
SIM modulio keitimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi Mi A1 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Nepaisant to, kad „Xiaomi“ prekės ženklas pirmauja pasaulyje savo mobiliųjų įrenginių pardavimo srityje, Xiaomi Mi A1 telefono ekrano keitimas nėra retas atvejis. Populiariausia ekrano gedimo priežastis yra žmogiškasis veiksnys. Prietaisų savininkai juos sulaužo, numeta ant kietų paviršių, nešioja kišenėje be dėklų ir apsauginių stiklų su įvairiais kietais daiktais. Kiekvienas iš šių veiksnių sukelia matricos pažeidimus, o tai sukels poreikį jį pakeisti.

  • Stiprus smūgis ekranui;
  • Apšvietimo pažeidimai modulyje;
  • Netinkamas spalvų rodymas;
  • Išdegintų taškų buvimas;
  • Nėra vaizdo dalyje ekrano.

Jei stiklas nereaguoja, tačiau profesionali diagnostika neatskleis kitų gedimų, pakanka pakeisti Xiaomi Mi A1 stiklą. Jei pažeistas Xiaomi Mi A1 ekrano modulis, turėsime visiškai išmontuoti ekraną ir jį pakeisti. Išmanieji meistrai greitai nustato priežastis ir pašalina jas už priimtiną kainą.

Jei jūsų išmanusis telefonas yra nukritęs ir įtrūkęs, atneškite jį mūsų specialistams. Mes specializuojamės taisyti Xiaomi telefonus ir nebrangiai pakeisime ekraną, ekrano stiklą Xiaomi Mi A1 16Gb / 32Gb / 64Gb ir 2Gb / 3Gb / 4Gb nuolatinius atminties modulius ir kitas atsargines dalis. Metalo dalis išvalome nuo korozijos, sutvarkome programinę įrangą, litavimo jungtis, pašalinami trumpieji jungimai. Naudojame tik originalias arba aukštos kokybės detales.

Kvalifikuoti darbuotojai atidžiai išnagrinės jūsų poreikius ir pasiūlys palankiausias aptarnavimo sąlygas. Mūsų pagrindinis uždavinys – suteikti savo klientams aukščiausios kokybės paslaugas, naudojant naujausias technologijas. Visi specialistai yra profesionalai, mylintys savo darbą. Jūs galite mumis pasitikėti. Mes atliksime išmaniojo telefono diagnostiką nemokamai, nustatysime tikslią gedimo priežastį ir informuosime apie darbų kainą.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.