SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Telefono ekrano keitimas, ką reikia žinoti?

5min. skaitymo

kaip pakeisti telefono ekrana

Pabandykite įsivaizduoti tokį scenarijų: vieną akimirką jūsų išmanusis telefonas yra jūsų rankoje, o kitą akimirką jis jau leidžiasi ekranu į žemę. Sukurti šį vaizdinį tikrai nėra sunku, kadangi ne vienam iš mūsų yra tekę realiai išgyventi tos akimirkos siaubą.
Kartais stiklo ir plastiko sluoksniai išsilaikys nepakitę, tačiau dažniausiai šis scenarijus pasibaigs įskilusiu, įtrūkusiu arba sudužusiu ekranu. Svarbiausias klausimas: kodėl net ir 1000 eurų vertės telefonai tokie trapūs ir lengvai pažeidžiami net ir menkiausiems sutrenkimams?
Dėl visko kaltas sunkiai pasiekiamas vartotojų norų ir inžinerinės realybės kompromisas. Kitaip tariant, mes norime išmaniųjų telefonų dideliais ekranais, kurie taip pat pasižymi elegantišku ir subtiliu dizainu. Tačiau tie ploni kraštai ir ekranai be rėmelių privalo padaryti tam tikrų nuolaidų patvarumo skyriuje.
Nepriklausomai nuo dizaino ypatybių, numetus telefoną, jo stikle kaupiama elastinga energija paverčiama paviršiaus energija, todėl stiklas įtrūksta. Kai telefonas pasiekia žemę, smūgio jėga įveikia paviršiaus suspaudimą, todėl atsiranda nedidelis įtempimas, dėl kurio ekranas ir gali sudužti.
Tokie žinomi gamintojai kaip „Apple“ ir „Samsung“ bando išspręsti šią problemą nuolat eksperimentuodami su kietesnio stiklo rūšimis, kurios gebėtų sugerti smūgį. Tačiau tobulumo viršūnės pasiekti jiems kolkas nepavyko.

Kaip elgtis vos dužus telefono ekranui?

Telefono ekrano dūžiai gali būti įvairūs – nuo paprasčiausio įbrėžimo, iki voratinklį primenančių raštų ar net visiškai iškritusių stiklo gabalėlių. Tad jums gali tekti susidurti tiek su paprasta kosmetine problema, tiek ir su visiškai sumaitotu ekranu ir sugadintu telefonu.
Pirmiausia, reikėtų įvertinti padarytą žalą. Tai reiškia, telefonas turi būti padėtas ant kieto paviršiaus ir tinkamai apšviestas. Vos užmetus akį ir gerai neįvertinus situacijos, bei įsidėjus telefoną atgal į kišenę – galima tik pabloginti reikalus.
Švelniai paspaudus ekraną ir atsargiai jį papurčius lengvai išsiaškinsite ar ekranas neketina tuojaus visiškai subyrėti. Dažniausiai viskas liks savo vietose ir nors ekranas bus įtrūkęs, jūs ir toliau galėsite siųsti pranešimus draugams.
Tačiau jei telefonas yra rimtai pažeistas, tuomet derėtų paskubėti sukurti atsargines visų jums svarbių duomenų kopijas ir išsaugoti jas kažkur kitur, tuo atveju jei telefonas visiškai nustotų veikęs. Jei nuo žemės pakėlėte jau „mirusį“ telefoną, tuomet profesionalus taisymas yra vienintelė jums likusi viltis.

kaip elgtis suduzus telefono ekranui

Kaip pakeisti suskilusį mobiliojo telefono ekraną?

Visų pirma, svarbu suprasti, kad dauguma telefonų turi atskirą ekraną ir skaitmeninkas (pagrindinė skaitmenininko paskirtis yra jūsų prisilietimo komandų analoginius signalus paversti skaitmeniniais, kuriuos prietaisai galėtų nuskaityti). Skaitmenininkas dengia ekraną, tad tai ką mes iš tikro liečiame naudodamiesi savo išmaniaisiais telefonais yra būtent skaitmenininkas.
Kai jūsų mobiliojo telefono ekranas yra įtrūkęs, daugeliu atvejų yra pažeistas tik skaitmenininkas, o ne pagrindinis ekranas. Tai yra dvi atskiros detalės, tačiau daugelis remonto rinkinių pakuoja šias dalis kartu. Įsitikinkite, kad įsigijote tinkamas atsargines dalis ar paslaugas, tam kad netektų permokėti už mobiliojo telefono ekrano pakeitimą.
Nors kiekvienas telefonas yra skirtingas, tačiau bendrai norint jiems pakeisti ekranus reikės atlikti šiuos veiksmus:
1. Atskirti ekraną nuo galinio korpuso. (Gali tekti pakaitinti ekraną ir atsargiai jį nuplėšti.)
2. Atjungti įvairius laidus ir atsukti varžtelius.
3. Uždėti naują ekraną.
4. Iš naujo surinkti telefoną.
Akivaizdu, kad tai yra pernelyg supaprastintos instrukcijos, kurios realybėje reikalauja daug kruopštumo ir techninių žinių. Tačiau, net jei laikote save tech-guru, nepamirškite, jog savarankiškai taisydami savo telefonus rizikuojate ne tik pažeisti garantijos ir draudimo sąlygas, bet ir negrįžtamai sugadinti įrenginį ar net sužaloti save. Saugokite save ir patikėkite šiuos darbus profesionalams!

Telesfera telefonų ekranų keitimas | Mes esame išmanios įrangos remonto specialistai Vilniuje

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.