SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Telefonų taisykla Kaune

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS
PAKAITINIS
TELEFONAS

Orginalaus ekrano modulio keitimasnuo 15.00€
Galinio dangtelio keitimasnuo 15.00€
Kameros stikliuko keitimasnuo 15.00€
Baterijos keitimasnuo 15.00€
Krovimo lizdo keitimasnuo 15.00€

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Išmaniųjų telefonų taisymas, nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas, planšečių remontas, fotoaparatų remontas. Įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo gedimų šalinimas. Smulkios elektronikos taisykla Kaune – į ir iš TELESFEROS su nemokama kurjerio paslauga.

Ilgametė darbo patirtis bei aukštos kvalifikacijos meistrų darbas garantuoja greitą ir kokybišką darbų atlikimą. Paprastai užtrunkame 2-3 darbo dienas, tačiau jei skubate, darbus galime atlikti ir greičiau, skubos tvarka.

Nemokamai paimsime Jūsų sugedusį telefoną iš bet kurios Lietuvos vietos, sutaisysime ir grąžinsime. Nemokama diagnostika. Naudojame tik originalias, aukštos kokybės detales. Visiems remonto darbams suteikiama garantija.

Telefonas – įtaisas, be kurio kasdienis gyvenimas tiesiog neįsivaizduojamas. Tai ne tik bendravimo, bet ir darbo priemonė. Jame telpa viskas: nuotraukos, vaizdo įrašai, dokumentai, elektroninis paštas, asmeninės žinutės, laiškai ir pan. Telefonas naudojamas ne tik pramogoms, bet ir darbui. Visa aktualiausia ir svarbiausia informacija čia ir dabar. Telefonas šiais laikais atstoja kompiuterį, todėl nenuostabu, jog norime, kad šis įrenginys veiktų nepriekaištingai.

Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspęsti UAB „Telesfera“ telefonų taisyklos Vilniuje meistrai. Mes Jums padėsime. Esate iš kito miesto? Susisiekite su mumis el. paštu info@telesfera.lt, telefonu +370 66 00 5555 arba užpildykite žemiau esančią įrenginio gedimo registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau. Dirbame ir šeštadieniais.

Pasirūpinkite savo išmaniuoju įrenginiu neišeidami iš namų! Telefonų remontas Kaune.

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.