SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

iPhone galinio stiklo keitimas

5min. skaitymo

Apple iPhone galinio stikliuko keitimas

Neabejotinai Apple galima laikyti kompanija, kuri kuria išmaniųjų telefonų dizaino etaloną. Čia dera grožis, stilius, patogus ir paprastas naudojimas, galingumas, bei ergonomika. Pagaminti visiškai stiklinį telefono korpusą iš priekio ir galo, tai ne tik grožis, bet ir nemenka užduotis iš inžinerinės pusės. Noras integruoti išmanią galimybę krauti telefoną belaidžiu krovikliu buvo priežastis pradėti gaminti galinį dangtelį iš stiklo, nes įprastas metalinis dangtelis tam nebuvo tinkamas. Tad iPhone 8 buvo pirmasis Apple sukurtas telefonas su stikliniu telefono korpusu tiek iš priekio, tiek iš galo. Todėl perkant iPhone mes būtinai rekomenduojame įsigyti dėklą, kad kritimo atveju telefonas kuo mažiau nukentėtų.

iPhone galinio stiklo keitimas

Dažniausiai užduodami klausimai apie galinio stiklo keitimą iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max.

Ar galima pakeisti TIK iPhone galinį stiklą be korpuso keitimo?

Taip, mes galime pakeisti tik galinį stiklą, jeigu nėra pažeista plieninio arba aliumininio šoninio korpusinio rėmo geometrija. Trumpiau tariant, jeigu sudužo stiklas, bet korpusas liko sveikas, tai pakeisti TIK galinį stiklą galima.

tik stiklo kleitimas be korpuso

Kiek laiko trunka telefono taisymas?

Stiklo keitimo žingsniai: įrenginio išrinkimas, korpuso paruošimas prieš seno dužusio stiklo nuėmimą, seno dužusio stiklo šalinimas naudojant lazerį, įrenginio valymas ir paruošimas naujo stiklo klijavimui, stiklo klijavimas ir patikra. Taisymas užtruktų vieną darbo dieną.

Kokios kokybės detalės naudojamos keičiant galinį stiklinį dangtelį iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max?

Mūsų įmonė taisymui naudoja originalius arba labai aukštos kokybės grūdintus stiklus su oleofobiniu paviršiumi.

iPhone galinis stikliukas kokybe

Kokia galinio dangtelio keitimo kaina?

Galutinė taisymo kaina konkrečiam modeliui nurodyta mūsų www.servisas.telesfera.lt puslapyje. Kainą sudaro detalės savikaina ir meistro darbas.

Ar telefonas išlieka atsparus drėgmei po galinio stiklo keitimo?

Svarbu žinoti, kad esant drėgmės pažeidimams, Apple gamintojo garantija negalioja. Taisymui naudojame originalius lipdukus tarp ekrano ir korpuso, todėl mūsų atliekamų darbų rezultatas savo kokybe nenusileidžia gamyklinei prekei. Tačiau visais atvejais mes rekomenduojame saugoti savo telefoną nuo drėgmės patekimo.

Kodėl svarbu pasikeisti sudužusį ar skilusį galinį stiklinį dangtelį kuo skubiau?

Pagrindinės priežastys, kodėl mes rekomenduojame tai padaryti:

  1. Pažeidus korpuso hermetiškumą, padidėja drėgmės patekimo į telefoną rizika.
  2. Į telefono vidų lengvai patenka dulkės, kurios gali prasiskverbti tarp vaizdo kameros lęšių. Tokiu atveju reikia keisti vaizdo kamerą. 
  3. Netinkamai veikia belaidis kroviklis.
  4. Sumažėja korpuso tvirtumas, todėl padidėja rizika pažeisti telefono ekraną.

Jeigu ieškote serviso, galinčio pakeisti galinį iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max stiklą, atsakymas prieš Jūsų akis: servisas.telesfera.lt.

TELESFERA salonas įsikūręs Algirdo g. 29, Vilniuje, laukiame atvykstant. Esame pasiruošę Jums padėti.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.